nauka-jazdy-gdansk.pl

Pod tym adresem internetowym (nauka-jazdy-gdansk.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Takie domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zaintrygują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać nam swoje fotografie, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom przygotowaną przez nas stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na spisanie wszelkich uwag. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!