nauka-jazdy-gdansk.pl

Pod tym adresem internetowym (nauka-jazdy-gdansk.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Tego typu adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zaintrygują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to sprawnie zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!